לפרטים והזמנות - התקשרו עכשיו - 03-5551080 | info@cityul.co.il

אטרקציות באמסטרדם בחודש מרץ

| אטרקציות באמסטרדם  – חודש מרץ |

ככל שהימים מתחילים להתארך בצורה ניכרת ואמסטרדם מפשירה, חודש מרץ מהווה סימן מוחלט לאביב המגיע עם פסטיבלים ואירועים גדולים. גן הפרחים הגדול בעולם- Keukenhof נפתח באופן מסורתי בחודש מרץ. הגן יפתח את שעריו החל מה- 21 במרץ 2020 עד ה- 10 במאי 2020. התקופה הטובה ביותר לראות הרבה צבעוניים בפריחה היא בדרך כלל השבועיים האחרונים של אפריל והשבוע הראשון של מאי.

פסטיבל הקפה של אמסטרדם-  קפה הוא הרבה יותר מסתם משקה. הקפה נמצא במרכזו של אורח החיים ,תוסס ויצירתי, עם אווירה ייחודית המעוצבת על ידי האנשים שכל כך נלהבים ממנו .פסטיבל לאוהבי הקפה מתקיים באמסטרדם מידי שנה בחודש מרץ. תיירים, מקומיים ואנשי מקצוע רבים מהתעשייה מגיעים להנות משלל אטרקציות הקפה, כגון אומנות בריסטה בקפה, דוכני אוכל גורמה, מוזיקה חיה ותערוכות אמנות. הפסטיבל מתקיים ב- 13-15 במרץ 2020 ב Westergas.

 Cinedans FEST חוזרת גם השנה, במוזיאון Eye Film באמסטרדם, בין התאריכים 25-29 במרץ. הצטרפו לחגיגת סרטי הריקוד כסוגיה קולנועית עכשווית – פיזית, חזותית ופואטית – ממוצאה ועד להתפתחויות החדשות ביותר.  Cinedans FEST ’20 מציגה יצירות מכל העולם, ואת כל סגנונות הריקוד והתרבויות המתאימות להם. סרטי הריקוד שנבחרו מציגים מגוון רחב של נושאים כגון – שונות מגדרית, מוגבלויות, סוגיות סביבתיות, הכל באמצעות תנועה וריקוד. Cinedans  מעניקה גם פרס לסרט הריקודים הטוב ביותר, מציגה תערוכה של מייצבים אינטראקטיביים ופרויקטים של מציאות מדומה, ואף מארגנת תוכנית מעמיקה לחובבי ריקודים ואנשי מקצוע כאחד.

 

 

 

 

 

גלילה לראש העמוד
×
דילוג לתוכן