לפרטים והזמנות - התקשרו עכשיו - 03-5551080 | info@cityul.co.il

אטרקציות בברצלונה בחודש מרץ

| אטרקציות בברצלונה  – חודש מרץ |

חושבים לבקר בברצלונה במרץ? תוהים מה קורה בעיר במהלך החודש? תקופה זו של השנה עדיין אינה מוגדרת כעונת התיירות החזקה, כך שתוכלו לקבל הזדמנות לראות את הצד ה”מקומי” יותר בחיי העיר, אך בהחלט יש עדיין המון ניצוץ והמולה. בסך הכל זהו זמן נהדר לבקר בו, עם הרבה אור יום לסיור, וניחוחות של אביב באוויר.

החגיגה המתוקה ביותר בעיר!  בתחילת מרץ, 3 לחודש, שכונת Bohemian Gràcia עורכת חגיגה שמתקיימת אך ורק בשכונה ההיא: Sant Medir. במשך היום מקומיים רתומים לסוסים עושים את דרכם ברחובות, כאשר הם זורקים ממתקים לילדים המקומיים. כיצד הקטאלונים אוספים הרבה ממתקים? הם מצטיידים במטריה, פותחים אותה והופכים אותה כדי לתפוס את הממתקים בזמן שהם נזרקים.

“התחרות האלגנטית” כבר למעלה מ- 60 שנה, ברצלונה וסיטגס עורכות עצרת בתחילת מרץ, עם זרמים של מכוניות הנוסעות לאורך דרכי החוף. הגרסאות של ימינו כוללות מכוניות וינטג’ מקסימות שעושות את דרכן ממרכז העיר של ברצלונה ומשם אל החוף. תוכלו גם להנות מדברים נוספים סביב המסלול, כמו טעימות בירה ויין, מוזיקה חיה, ועוד.

פסטיבל הבירה 15-17 למרץ- פסטיבל הבירה של ברצלונה, שנערך בעבר במוזיאון הימי, הוכח כאירוע פופולרי מאוד עד שהועבר לאולם גדול יותר ב-L’Hospitalet.. מומלץ להגיע לשם מוקדם כדי להימנע מהתורים ולהתמקד בטעימת של בירות נהדרות וקטנות.  בשנים הקודמות ניתן היה להנות מיותר מ -300 סוגים שונים של בירות!

 

 

גלילה לראש העמוד
×
דילוג לתוכן