לפרטים והזמנות - התקשרו עכשיו - 03-5551080 | info@cityul.co.il

תקנון אתר

מטיילות ומטיילים שלום, אנו מודים לכם על כי בחרתם להיכנס לאתר סיטיול -  cityul.co.il, בין באמצעות מחשב, בין באמצעות הטלפון הסלולארי ובין באמצעות כל מדיה אחרת

נודה לך על קריאת העמודים הבאים לצורך הבנה של היחסים בינינו והיכרות שלך עם התנאים לשימוש באתר.

 

כללי

גלישה באתר או כניסה אליו או שימוש בשירותים המוצעים בו, מבטאת ומהווה הסכמה מצדכם לתנאי תקנון זה, והם יחולו על כל פעולה שביצעתם או תבצעו באתר. אם אינכם מסכימים לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר.

סיטיול  שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או למחוק מעת לעת את ההוראות בתקנון זה, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים חדשים אלו יחייבו אותך מרגע פרסומם באתר.

סיטיול אינה אחראית לשינוי או טעות בפרטים הנמסרים בכל הקשור לאירועים ולמאמרים המורחבים.

 

במסגרת תקנון זה:

“גולש/ת” – כל אדם ו/או תאגיד ו/או גוף כלשהו, העושים שימוש מכל סוג באתר, בין באמצעות מחשב, בין באמצעות מכשיר טלפון סלולארי ובין בכל דרך אחרת.

חברת סיטיול –  Cityul , בעלת האתר.

 

הרשמה לסיורים

הרשמה לסיורים תתבצע באמצעות מערכת ההזמנות באתר. בכל מקרה, אישור הזמנה עם הפרטים המלאים יישלח לכתובת מייל של המזמין. ההרשמה לטיולים הינה מראש בלבד. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק.
היציאה לטיולים הינה במינימום של ארבעה מטיילים, במידה ולא נגיע למינימום נדרש, הטיול יתבטל והודעה על כך תצא יום לפני הטיול באמצעות הודעת וואצאפ, מייל, או שיחת טלפון.

 

מחירים

המחירים הנקובים באתר "סיטיול" הינם במטבע אירו או ליש"ט. תשלום באמצעות כרטיס אשראי או Paypal יתבצע בש"ח, חישוב ההמרה ע"פ שער יציג במועד החיוב. מטייל שבחר לשלם בהעברה בנקאית, יישא בעלות עמלות ההעברה.

 

מדיניות ביטולים

ניתן לבטל כל הזמנה ללא חיוב עד 3 ימים לפני מועד השירות שנקבע. לאחר מכן ייגבו דמי ביטול מלאים (100% מעלות השירות שנרכש).

איחורים לסיור מצד הלקוח: המדריכים ימתינו ללקוחות מאחרים בנקודת המפגש עד 10 דקות לאחר שעת המפגש שנקבעה. איחור של מעל ל-10 דקות ייחשב אי הגעה לסיור והלקוח יחוייב בהתאם למדיניות הביטולים.

 

נהלי אספקה

לאחר מילוי טופס ההזמנה וביצוע הרישום, יישלח ללקוחות מייל ובו אישור הרישום, וכן פרטי המפגש והקשר עם מדריך/ת הסיור שנרכש.

 

אחריות

חברת סיטיול מתחייבת להעניק שירות מקצועי, אמין ואדיב ללקוחותינו. במקרה של אי שביעות רצון מהשירות נא פנו אלינו דרך עמוד "צור קשר" באתר ונדאג למענה מהיר וענייני.תחילת הסיור ואיחורים: חברת סיטיול ומדריכיה מתחייבים להוציא לפועל את הסיורים בתאריך ובשעה בה נקבעו אל מול הלקוח.

 

נזקים וביטוח

בכפוף להוראות הדין, אין סיטיול אחראית לנזקי המשתתפת שיגרמו במהלך שימוש בשירותים של סיטיול כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להיגרם ללקוחה ו/או למי מטעמה, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר.

מובהר ומודגש בזאת כי לא יינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת השירותים עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי. סיטיול ממליצה ללקוחות לבטח עצמם על חשבונם, בביטוח אישי מקיף ונרחב המכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. סיטיול מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת לארגן השירותים כמתווכת בלבד בין המשתתפים לבין נותני השירותים המבצעים אותם ובכלל זאת המדריכות והמדריכים של הסיורים, וכיו"ב ולפיכך אין סיטיול אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם על-ידי נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני שירותים.

 

ביטול הסיור מצד סיטיול

 במקרה של ביטול הסיור מצידה של חברת סיטיול, יזוכה הלקוח במלוא הסכום, ולא ייגבו דמי ביטול.

סיטיול אינה שומרת או מחזיקה את פרטי האשראי ופרטים אישיים של לקוחותיה, ומתחייבת לא להעביר כלל פרטי לקוח לצד ג'. הסליקה באשראי מתבצעת דרך מערכת ההזמנה והתשלום בלבד.

 

הגבלת פרטיות

סיטיול אינה שומרת או מחזיקה את פרטי האשראי ופרטים אישיים של לקוחותיה, ומתחייבת לא להעביר כלל פרטי לקוח לצד ג'. הסליקה באשראי מתבצעת דרך מערכת ההזמנה והתשלום בלבד.

 

אבטחת מידע

האתר עומד בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים PCI-DSS

 

מזג אוויר

הסיורים מתקיימים בכל מזג אויר, למעט במז"א סוער וגשום במיוחד אשר לא מאפשר את ביצוע הסיור. במקרה של מז"א סוער במיוחד ניתן יהיה לדחות את מועד הסיור או לבטל את הרישום ללא דמי ביטול כלל.

סיורים אשר מתקיימים במקומות סגורים (מוזיאונים וכד') ייערכו בכל מז"א. ומדיניות הביטולים חלה על שירותים אלו באופן מלא.

 

יצירת קשר

 .בכל שאלה או בקשה הנוגעות לשימוש באתר, ניתן לפנות ל-סיטיול , דרך עמוד "צור קשר" באתר

                                                                                                                                                                                                         כתובתנו: רוטשילד 45 תל אביב יפו

 

גלילה לראש העמוד
×
דילוג לתוכן