לפרטים והזמנות - התקשרו עכשיו - 03-5551080 | info@cityul.co.il

"אל תסתפקו בלהיכנס לעיר, תנו לעיר להיכנס אליכם..."
אנחנו ב"Cityul" עושים לכם את החיים קלים. נתאם עבורכם סיורים מודרכים בעברית במגוון ערים בעולם,וכמובן לא נחסוך מכם את הטיפים החמים ביותר שרק המקומיים מכירים.
חשבתם לעשות סיור מודרך בעברית בבודפשט, אולי סיור עם מדריך ישראלי בלונדון, או אפילו סיור קולינרי בפריז?

אנחנו ב"Cityul" מציעים לכם בדיוק את זה. סיורי איכות בקבוצות קטנות או סיור פרטי רק עבורכם- והכל בעברית, עם מיטב המדריכים הישראלים שגרים כבר שנים בערים החשובות בעולם ומכירים בהן כל פינה.
חשוב לנו להדגיש - סיור מודרך זה לא טיול מאורגן!! כששומעים טיול מאורגן ישר קופצות לראש מחשבות על אוטובוסים עמוסים במטיילים ומדריך אחד שבקושי שומעים ורואים. אנחנו ב"סיטיול" מציעים חוויה שונה לחלוטין. הסיורים שלנו מתבצעים בקבוצות קטנות או אפילו באופן פרטי רק לזוג או משפחה. המדריכים שלנו גרים שנים בעיר בה הם מדריכים ומכירים אותה כמו את כף ידם. המדריכים ייקחו אתכם למקומות המפורסמים והמוכרים ויספרו לכם את הסיפור שעומד מאחוריהם, אבל לא רק, הם גם יציעו לכם הצצה למקומות שרק הם מכירים, המקומות שלא מופיעים באף ספר הדרכה או אתר טיפים כזה או אחר. המדריכים יעניקו לכם בסיור חוויה של מקומיים בעיר זרה, וישאירו אתכם עם זכרונות בלתי נשכחים, ועם טעם של עוד..
חברת סיטיול נולדה מתוך אהבה לטיולים, סיפורים, טעמים וחוויות. כבר שנים שאנחנו מדריכים ומטיילים בערים הכי יפות של אירופה, ובכל יום אנחנו נשארים פעורי פה מול אל מול השפע האורבני, העומק ההיסטורי והתרבותי, השווקים, האוכל והאנשים. תנו לנו לתת גם לכם לטעום מהיופי ולהדביק אתכם באהבה שלנו לערים העתיקות והקסומות ביותר בעולם.

גלילה לראש העמוד
×
דילוג לתוכן